موج
کدخبر : ۳۵۹۰۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359096

سردار رحیمی:

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: در اجرای طرح اقتدار ۱۹۱ پرونده به اجرا درآمد که در این رابطه ۲۱۴ نفر از اراذل و اوباش دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین رحیمی  فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خصوص جزئیات اجرای طرح اقتدار گفت: در اجرای این مرحله از طرح اقتدار ۱۹۱ پرونده به اجرا درآمد که در این رابطه ۲۱۴ نفر از اراذل و اوباش دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه ۸۷ نفر از دستگیرشدگان جزو اراذل و اوباش سطح دار بودند، افزود: ۶۶ نفر نیز جزو مزاحمان نوامیس و ۲۶ نفر نیز به دلیل حمل و قاچاق سلاح دستگیر شدند.

سردار رحیمی با بیان اینکه این طرح در ۸۷ محله از پایتخت و در سطح اماکن، پارک ها و بوستان ها و...، به مرحله اجرا درآمد، عنوان داشت: در مجموع از این افراد ۳۱۶۹ فشنگ، ۴۷ قبضه سلاح جنگی و شکاری و چندین دستگاه خودرو و موتورسیکلت کشف و توقیف شد.

رئیس پلیس پایتخت ضمن هشدار به متخلفان در حوزه اماکن و صنوف، عنوان کرد: بارها گفته ایم و باز هم تکرار می کنیم که اگر اماکن و واحدهای صنفی اعم از سفره خانه ها، باشگاه ها و...، به محلی برای حضور اراذل و اوباش تبدیل شود به جد با آنان برخورد می کنیم؛ کما اینکه در اجرای این طرح نیز ۴۶۰ واحد صنفی مورد بازدید قرار گرفته و از این تعداد ۳۳ واحد پلمب شدند.

وی با اشاره به فعالیت برخی از اراذل و اوباش در فضای مجازی، افزود:  مبارزه و مقابله با اراذل و اوباش محدود به فضای حقیقی نیست و در فضای مجازی نیز اجرا می شود؛ هیچ کس حق ندارد چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیاندازد.

سردار رحیمی با تاکید بر ادامه دار بودن و استمرار اجرای طرح های پلیس در بحث برخورد با اراذل و اوباش، خاطرنشان کرد: پلیس مقتدرانه و قاطعانه و بدون اغماض با اراذل و اوباش برخورد خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها