موج
کدخبر : ۳۵۸۶۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358677

رییس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت اعلام کرد: به دنبال اطلاع ماموران پلیس بیش از ۷۷ کیلومتر متر پارچه قاچاق از دو انبار در کهریزک و بازار تهران کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ علی ولیپور گودرزی گفت: به دنبال اطلاع ماموران پلیس امنیت اقتصادی از اقدام فردی به قاچاق پارچه و انتقال بخشی از آن از انباری در حومه پایتخت به انبار دیگر در بازار تهران، رسیدگی به موضوع در دستورکار قرار گرفت.

ولیپور گودرزی با بیان اینکه ماموران پس از اطمینان از اطلاعات و گزارش دریافتی موضوع را به مقام قضایی منعکس کرده و مجوز عملیات را دریافت کردند، افزود: ماموران در دو عملیات جداگانه ابتدا به محل انباری در محدوده کهریزک رفته و  ۸۱۸ رول پارچه خارجی را که فاقد هرگونه مدارک گمرکی بود کشف و ضبط کردند.

وی افزود: پس از این عملیات با توجه به اینکه ماموران از انتقال مقادیری از اقلام قاچاق به انباری در بازار تهران مطلع شده بودند، بلافاصله به محل مذکور که یک ساختمان متروکه در محدوده بازار بود مراجعه کرده و در جریان بازدید از آن نیز تعداد ۷۵ رول پارچه خارجی را از حیاط و ۲۷۰ رول پارچه خارجی دیگر را نیز از اتاق‌های این ساختمان کشف و ضبط کردند.

ولیپور گودرزی با بیان اینکه در مجموع ۱۱۶۳ رول پارچه خارجی قاچاق به طول بیش از ۷۷هزار متر که فاقد مدارک گمرکی بود، از دو انبار کشف و ضبط شد، گفت: کارشناسان ارزش ریالی اقلام مکشوفه را دست کم ۳۵ میلیارد ریال اعلام کردند.

به گفته رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت در جریان این پرونده تعدادی از عوامل این قاچاق نیز شناسایی شدند که برای آنان پرونده‌ای تشکیل شده و تحت رسیدگی است. تحقیقات برای شناسایی دیگر متهمان نیز در حال انجام است. همچنین اقلام مکشوفه نیز به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران تحویل داده شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها