موج
کدخبر : ۳۵۸۴۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358419

سردار حمید هداوند جانشین فرمانده انتظامی پایتخت ظهر امروز از کشف انبارهای ۳۰۰ میلیاردی کالای قاچاق در جنوب تهران توسط ماموران پلیس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حمید هداوند جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: چند روز قبل و به دنبال اطلاع پلیس از دپو مقادیر زیادی کالای  قاچاق در انبارهای جنوب پایتخت، گروهی از ماموران پلیس امنیت اقتصادی رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار داده و پس از اطمینان از گزارش دریافتی و دریافت مجوز قضایی عملیات خود را آغاز کردند.  

وی با بیان اینکه در جریان این عملیات نماینده وزارت صمت نیز حضور داشت، گفت: از انبارهای مذکور بازدید شده و در جریان آن ۴۲۳ هزار و ۷۲۰  لیتر روغن و گریس، ۸۲۱۰  لیتر  مواد اولیه تولید شامپو، ۲۰۰۰ تسمه تایم خودرو، ۱۶۶۰  دستگاه فن کوئل بزرگ صنعتی،   ۵۷۴ عدد جک آرام بند، ۷۹۰ کارتن ماشین شارژی بزرگ بچه گانه، هشت تن برنج خارجی و ۲۸۰ عدد رادیاتور کشف و ضبط شد.

جانشین رییس پلیس پایتخت با بیان اینکه تمامی اقلام کشف شده فاقد بارنامه و مجوز گمرکی بودند، گفت: کالاهای مکشوفه که ارزش ریالی آن دستکم ۳۰۰ میلیارد ریال برآورد شده به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران تحویل داده شد.

هداوند در پایان گفت: در این خصوص پرونده‌هایی تشکیل شده و تحقیقات برای کشف جزئیات  این پرونده ها و شناسایی مالکان اموال کشف شده در دستورکار ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ قرار دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها