موج
کدخبر : ۳۵۷۵۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357519

براساس اعلام مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی بعد ازظهر روز سه‌شنبه سامانه بارشی جدیدی وارد کشور می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، صادق ضیاییان اظهار کرد: تا روز سه‌شنبه (۲۵ آذر) به‌دلیل پایداری جو در شهرهای صنعتی و پرجمعیت با افزایش غلظت آلاینده‌ها مواجه خواهیم بود اما از بعد ازظهر روز سه‌شنبه سامانه بارشی جدیدی وارد کشور می‌شود و در برخی نقاط شمال غرب و غرب کشور بارش باران و برف را به‌دنبال دارد.

وی با اشاره به اینکه این سامانه طی روز چهارشنبه (۲۶ آذر) در نیمه غربی کشور و روز پنجشنبه (۲۷ آذر) علاوه بر نیمه غربی در غرب خلیج فارس و به‌صورت پراکنده در برخی نقاط شمال شرق و شرق سبب بارش می‌شود، گفت: بارش در مناطق جنوبی کشور با رعد و برق همراه است.

ضیاییان ادامه داد: طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه (۲۵ و ۲۶ آذر) با افزایش نسبی دما در نوار شمالی کشور مواجه خواهیم بود و طی فردا (۲۴ آذر) دریای عمان و طی روز سه‌شنبه (۲۵ آذر) خلیج فارس و دریای عمان مواج پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (۲۴ آذر) صاف تا کمی ابری و غبار آلود با حداقل دمای صفر و حداکثر دمای ۷ درجه سانتیگراد و طی روز سه‌شنبه (۲۵ آذر) نیز کمی ابری و غبار آلود به‌تدریج افزایش ابر با حداقل دمای صفر و حداکثر دمای ۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها