موج
کدخبر : ۳۵۷۴۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357411

معاون شهردار منطقه 4 تهران گفت: همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایام مبارک دهه فجر تندیس شهید سردار قاسم سلیمانی در میدان رسالت نصب می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، حمیدرضا فرخی معاون شهردار منطقه 4 تهران درباره ساخت تندیس شهید سردار قاسم سلیمانی اظهارداشت: بزرگراه سپهبد حاج قاسم سلیمانی در این منطقه قراردارد و به منظور زنده نگاه داشتن دلاوری و رشادت.های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و با پیگیری.های این منطقه از سازمان زیباسازی، ساخت و نصب المان یادبویی از ایشان در میدان رسالت، در دستور کار قرار گفت.

وی افزود: در حال حاضر مراحل مقدماتی انتخاب اثر صورت گرفته و پس از اتمام ساخت تندیس، همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایام مبارک دهه فجر و با حضور خانواده محترم ایشان پرده برداری و نصب خواهد شد.

معاون شهردار منطقه 4 تهران در ادامه به اجرای نقاشی دیواری سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: با مشارکت سازمان زیباسازی تهران و نظارت خانواده محترم شهید سلیمانی، نقاشی دیواری ایشان بر روی جداره های بزرگراه سردار سلیمانی تقاطع بزرگراه شهید باقری اجرا خواهد شد.

فرخی در ادامه گفت: این نقاشی دیواری به طول 250 متر مربع درنظر گرفته شده که تصویر مورد نظر در فراخوانی که به همین منظور برگزار شده انتخاب و در مرحله آماده سازی دیوار و اجرا است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها