موج
کدخبر : ۳۵۷۱۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357158

سرهنگ جلیل موقوفه ای اعلام کرد: در پی دریافت گزارش های مردمی ۱۸ عضو یک شرکت هرمی در تهران دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ جلیل موقوفه ای رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری 18 عضو یک شرکت هرمی در تهران خبر داد و اظهار داشت: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر رفت و آمد مشکوک چندین جوان به داخل یک منزل مسکونی در منطقه رودکی بررسی موضوع و شناسایی هویت این افراد در دستور کار ماموران کلانتری 209 پایانه غرب قرار گرفت .

وی بیان کرد: بررسی های اولیه نشان از صحت خبر دریافتی داشت و با هماهنگی های قضائی منزل مسکونی تحت مراقبت قرار گرفت و مشخص شد تعدادی جوان با اجاره منزل در قالب اعضای یک باند شرکت هرمی در حال فعالیت هستند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران عنوان کرد: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستگیری متهمان اخذ و تیم اعزامی از ماموران کلانتری موفق شدند در یک عملیات پلیسی، 18 عضو شرکت های هرمی را دستگیر و در بازرسی از آن مکان تعدادی، جزوات آموزشی مربوط به شرکت های هرمی، دو دستگاه رایانه و دو دستگاه لپ تاپ کشف کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان پس از انتقال به کلانتری 209 در بازجویی ماموران اعتراف کردند، ساکن شهرهای استان های غربی کشور هستند که برای اشتغال و کسب درآمد به تهران مسافرت و اندک اندوخته خود را که از خانواده هایشان دریافت کرده اند، به امید سودآوری بیشتر در شرکت هرمی سرمایه گذاری کرده اند.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی کلاهبرداری شده از این افراد را بیش از 20 میلیارد ریال برآورد کرده اند، افزود: خانواده ها مراقبت بیشتری از فرزندانشان داشته باشند و به در خواست فرزندانشان مبنی بر واریز مبالغ فراوانی وجه برای اسکان و ضمانت و غیره هوشیار تر عمل کنند.

گفتنی است، متهمان پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل دادسرا شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها