موج
کدخبر : ۳۵۶۶۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356691

سردار محمد قنبری:

سردار محمد قنبری رئیس پلیس آگاهی از انسداد بیش از 25 هزار و 694 سیم‌کارت و سریال گوشی تلفن‌همراه متعلق به کلاهبرداران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار محمد قنبری با بیان اینکه کلاهبرداری به روش "کارت به کارت" یکی از جرایمی است که از فراوانی بیشتری نسبت به دیگر جرایم برخوردار بوده، از هدف‌گذاری پلیس آگاهی برای کاهش این جرم خبر داد.

رئیس پلیس آگاهی افزود: از ابتدای اجرای طرح مبارزه با کلاهبرداران کارت به کارت، بیش از 25 هزار و 694 سیم‌کارت و سریال گوشی تلفن‌همراه متعلق به کلاهبرداران مسدود و همین امر، موجب کاهش محسوس وقوع این نوع کلاهبرداری در کشور شده است.

وی، اجرای موفق این طرح را نتیجه تلاش شبانه‌روزی کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری سراسر کشور و همکاری تنگاتنگ و صمیمانه معاونت امور فضای مجازی دادستانی کل کشور، اداره کل پیشگیری‌های وضعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دانست و از آنها قدردانی کرد.

این مقام انتظامی عنوان کرد: اقدامات شاخص دیگری در حوزه مبارزه با جعل و کلاهبرداری صورت گرفته که در زمان مناسب اطلاع‌رسانی خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها