موج
کدخبر : ۳۵۶۴۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356449

سرهنگ"ضرغام آذین" سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری دو سارق اموال دولتی و کشف ۶۰ فقره سرقت در تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ"ضرغام آذین" سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری دو سارق اموال دولتی و کشف ۶۰ فقره سرقت خبر داد و گفت: در پی وقوع سرقت‌های متعدد پروژکتورهای روشنایی بزرگراه "تهران-کرج" بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۳۳ شهر زیبا قرار گرفت و تیم مجربی از این کلانتری مسئولیت پرونده را برعهده گرفتند.

وی افزود: ماموران با حضور در محل های سرقت و انجام تحقیقات میدانی موفق شدند دو سارق حرفه ای و متعاقب آن مخفیگاه آنان را شناسایی کردند.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران  در ادامه اظهارکرد: با هماهنگی های قضائی ، هر دو سارق در مخفیگاهشان دستگیر شدند و در بررسی های بیشتر از این مکان ۵۰ پروژکتور سرقتی کشف شد.  

وی با اشاره به اینکه اموال کشف شده پس از  اخذ دستور قضائی تحویل پیمانکار تامین روشنایی بزرگراه "تهران-کرج" شد، ادامه داد: متهمان در تحقیقات پلیسی به ۶۰ فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس،آذین در پایان گفت: با تکمیل پرونده هر دو متهم پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها