موج
کدخبر : ۳۵۶۳۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356354

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از حریق یک ساختمان تجاری در خیابان لاله‌زار تهران خبر داد و گفت: این بنای قدیمی سه طبقه محل فروش و نگهداری سیم، کابل و لوازم برقی بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران درباره حادثه حریق در یک ساختمان تجاری در خیابان لاله‌زار پایتخت اظهار داشت: حادثه حریق ساعت 9:51 صبح امروز در خیابان لاله‌زار جنوبی، پایین تر از کوچه برلن از طریق سامانه 125 به آتش‌نشانی تهران اطلاع داده شد.

وی افزود: ‌بلافاصله پس از اطلاع نیروهای آتش‌نشانی سه ایستگاه همراه با خودروهای پشتیبانی به محل اعزام شدند و مشخص شد یک ساختمان تجاری قدیمی سه طبقه که محل فروش و نگهداری سیم، کابل و لوازم برقی بوده طعمه حریق شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران ادامه داد: مغازه‌ای در طبقه سوم این ساختمان تجاری کاملا شعله‌ور شده و شعله‌های آتش به مغازه‌های اطراف نیز سرایت کرده بود که نیروهای آتش‌نشانی موفق به اطفاء حریق شدند.

ملکی خاطرنشان کرد: 16 نفر در این ساختمان تجاری به محاصره دود آتش درآمده بودند که نیروهای آتش‌نشانی آنها را از محل حادثه خارج کردند و خوشخبتانه حریق در این ساختمان تلفات جانی و مصدوم به همراه نداشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها