موج
کدخبر : ۳۵۶۱۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356146

رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی پایتخت ظهر امروز دستگیری اراذل و اوباش قمه‌ به‌ دست منطقه شهرری خبر داد و گفت: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به دادسرا اعزام و با قرار چندین میلیاردی روانه زندان شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی پایتخت از شناسایی و دستگیری سه نفر از اوباشی خبر داد که با در دست داشتن قمه و عربده‌کشی در منطقه شهرری دست به شرارت و ایجاد رعب و وحشت و ضرب و جرح چندنفر از شهروندان کرده بودند.

 سرهنگ سیدمحمد گنجه در تشریح این خبر گفت: اواخر ماه گذشته گزارشی مبنی بر قمه‌کشی چند تن از اراذل و اوباش جنوب تهران که ضمن شرارت و ایجاد رعب و وحشت اقدام به ضرب و جرح چند نفر از شهروندان ساکن در منطقه شهرری کرده بودند به مرکز 110اعلام شد که بلافاصله تیم های عملیاتی پلیس امنیت عمومی وارد عمل شده و به محل درگیری اعزام شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه عاملان این نزاع و درگیری قبل از حضور مأموران،از محل متواری شدند،افزود:در بررسی و تحقیقات صورت گرفته مشخص شد،سه تن از اراذل و اوباش سابقه دار منطقه به دلیل اختلاف حساب و قدرت‌نمایی دست به این شرارت زده اند.

وی ادامه داد:در پایش اطلاعاتی و بررسی دوربین های مداربسته محل وقوع جرم،هویت متهمان شناسایی و پس از اخذ دستور قضایی،مأموران پلیس موفق شدند روز گذشته هر 3 آنها را در حالی که به یکی از استان های شمال غربی کشور گریخته بودند طی چند عملیات جداگانه در مخفیگاهشان دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی انتقال دهند.

رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به اینکه این افراد شرور به جرم خود اعتراف کرده اند،بیان داشت:متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به دادسرا اعزام و با قرار چندین میلیاردی روانه زندان شدند.

سرهنگ گنجه خاطرنشان کرد: پلیس اجازه قدرت‌نمایی و اخلال در نظم عمومی به هیچ فردی را نخواهد داد و با هماهنگی مراجع قضایی با مخلان امنیت و افراد خاطی برابر قانون برخورد خواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها