موج
کدخبر : ۳۵۵۶۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355637

سردار پرویز یعقوبی بعدازظهر امروز از افزایش ۴ برابری تماس شهروندان تهرانی با پلیس ۱۱۰ خبر داد و گفت: با توجه به اجرای طرح سراسری محدودیت های کرونایی از ابتدای آذر ماه تماس‌های شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری موج، معاون عملیات فرماندهی انتظامی تهران با اشاره به افزایش تماس های مردمی با سامانه 110 پلیس و طرح سوالات مردم در خصوص محدودیت های کرونایی، گفت: سامانه 110 صرفا برای فوریت های پلیسی طرح ریزی شده است.  

سردار پرویز یعقوبی با اشاره به اجرای محدودیت های مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، بیان داشت: با توجه به اجرای طرح سراسری محدودیت های کرونایی از ابتدای آذر ماه تماس‌های شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی و استعلام در خصوص نحوه اجرای طرح تردد به نحو چشمگیری افزایش داشته است.

وی با اشاره به اینکه در دو روز اول طرح بیش از 210 هزار تماس با پلیس 110 گرفته شد، گفت: حجم تماس های صورت گرفته با سامانه 110 چهار برابر افزایش داشه است که ادامه این روند باعث از بین رفتن تماس های شهروندان در موقعیت های اضطراری می‌شود.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تأکید بر اینکه به منظور کاهش مشغول ماندن خطوط 110 و با توجه به اینکه سامانه 110 برای رسیدگی به فوریت های پلیسی می باشد، عنوان داشت: توصیه می شود شهروندان گرانقدر تهرانی سوالات و موارد خود را در خصوص ویروس کرونا با سامانه 4030 در میان بگذارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها