موج
کدخبر : ۳۵۲۸۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352816

مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران عنوان کرد:

مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران گفت: با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی فرزندان شهدا و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر استخدام رسمی می شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، رضا جلالی مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران با بیان اینکه یکی از موضوعات مغفول مانده در خصوص جامعه ی ایثارگری را اجرای طرح جامع خدمت رسانی به ایثارگران عنوان کرد و افزود: با تصویب بند "و" ماده ۴۴ قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران در جلسه علنی بیست و هفتم مهرماه سال جاری مجلس شورای اسلامی و همچنین تایید شورای نگهبان به کار گیری فرزندان شهدا و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر به تمامی سازمانها و دستگاهها و همچنین شهرداری تهران ابلاغ شد.

وی بااشاره به ابلاغیه دفتر ریاست جمهوری در این مورد گفت: بر این اساس و مطابق بخشنامه ابلاغ شده از سوی دفتر ریاست جمهوری به بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان برنامه و بودجه و همچنین سازمان اداری و استخدامی کشور تمامی کارکنان قراردادی، شرکتی، روز مزد و غیره استخدام رسمی خواهند شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    فقط استخدام رسمی فرزندان شاهد و جانبازان 70 درصد و بالاتر برای شهرداریها انجام میشه اما براساس مصوبه مجلس که در 27 مهرماه سالجاری انجام شده طبق بند و ماده 44 قانون پنجساله پنجم جمهوری اسلامی ایران شامل کلیه ایثارگران می شه چرا قانون رو برای خودتون تغییر می دین یا این گزارش غلط هستش که باید اصلاح کنید یا یه قانون جدید طرح شده اما توسط چه کسی ؟ و بعد اینکه هنوز سازمان اداری و استخدامی کشور هیچ بخشنامه ای طبق مصوبه ذکر شده ابلاغ نکرده از کجا این دراومد؟!

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها