موج
کدخبر : ۳۵۲۷۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352713

سرهنگ علی ولی پور گودرزی از کشف ۸۰۰۰ لیتر روغن خوراکی احتکار شده در انباری در جنوب تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف بیش از ۸۰۰۰ لیتر روغن خوراکی احتکار شده در انبار مغازه ای در جنوب تهران خبر داد و در این باره گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه مالک مغازه ای در حوالی خیابان خیام، مقادیر فراوانی روغن های خوراکی را دپو و جمع آوری کرده است، بررسی موضوع ‌ در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

سرهنگ علی ولی پور گودرزی تصریح کرد: هویت مالک و نشانی دقیق مغازه در دستور کار قرار گرفت و تیمی از ماموران این پلیس به نشانی اعلامی اعزام و مشخص شد که یکی از مغازه داران مواد غذایی مقدار فراوانی روغن جامد در انبار مغازه اش دپو و جمع آوری کرده است که نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد.

سرهنگ ولی‌پور گودرزی ادامه داد: دستور دستگیری متهم و بازرسی از انبار مغازه اخذ و تیمی از کارآگاهان این پلیس به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از داخل انبار مغازه ۸۸۴۸ لیتر روغن جامد خوراکی در قوطی های ۴ الی ۱۶ کیلویی در مارک های مختلف کشف شد، افزود: در این رابطه یک مالک مغازه دستگیر و در همان بازجوئی اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کرد.

براساس گزارش سایت پلیس، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در خاتمه گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال احتکار شده را سه میلیارد ریال برآورد کرده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها