موج
کدخبر : ۳۵۲۳۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352308

سردار سید کمال هادیان‌ فر خبر داد؛

سردار سید کمال هادیان‌ فر رئیس پلیس راهور ناجا از اهدای ۶ هزار و ۸۳ عدد ماسک توسط پلیس راهور به افراد بدون ماسک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس پلیس راهور ناجا به تشریح عملکرد پلیس راهور در اجرای طرح محدودیت های تردد در ۲۵ استان پرداخت و گفت: در اجرای طرح محدودیت های تردد ۹۳۱ تیم با بیش از ۲ هزار نفر نیرو به کارگیری شده اند.

سردار سید کمال هادیان‌ فر در خصوص اجرای طرح محدودیت های تردد در ۲۵ استان برابر مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا اظهار کرد: از ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۱۳ آبان ماه تا ساعت ۲۴ روز چهار شنبه ۱۴ آبان ماه سال جاری، ۹۳۱ تیم برای اجرایی شدن این طرح به کارگیری شدند.

وی با بیان اینکه در اجرای طرح محدودیت های تردد در ۲۵ استان ۲ هزار و ۷۷۷ نفر نیرو به کارگیری شده اند، ادامه داد: در این مدت تعداد نقاط اجرای طرح، ۳۸۰ نقطه، تعداد خودروهای عودتی به مبدأ ۷۰ هزار و ۵۰۰ دستگاه، تعداد خودروهای اعمال قانون شده ۳ هزار و ۷۹۹ دستگاه و توقیف و انتقال به پارکینگ ۴۹ دستگاه بوده است.

رئیس پلیس راهور ناجا در ادامه عنوان کرد: همچنین در این مدت سه روزه به افرادی که بدون ماسک بوده اند، ۶ هزار و ۸۳ عدد ماسک داده ایم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار هادیان فر در پایان خاطرنشان کرد: مقایسه تردد روز چهار شنبه با زمان مشابه سال قبل (۲۵ استان)، ۴۲ درصد کاهش و مقایسه تردد روز چهارشنبه با زمان مشابه سال قبل (کل استان ها)، ۳۳ درصد کاهش را نشان می دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها