موج
کدخبر : ۳۴۸۷۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348792

سردار حسین اشتری خبر داد؛

سردار حسین اشتری در پیامی اعلام کرد بیمارستان‌های ناجا در راستای خدمات دهی مطلوب به بیماران و مراجعان آمادگی حداکثری دارد و هیچ محدودیتی در پذیرش بیماران کرونایی وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج، فرمانده نیروی انتظامی با صدور پیامی از آمادگی حداکثری بیمارستان‌های ناجا برای ارائه خدمات دهی مطلوب به بیماران و مراجعان کرونایی خبرداد.

در متن پیام سردار حسین اشتری آمده است:

در پی صدور فرمان فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) مبنی بر اختصاص امکانات بهداشتی نیروهای مسلح در اختیار ستاد ملی مبارزه با کرونا ؛ نیروی انتظامی نیز با تخصیص ظرفیت بیمارستان‌های خود برای درمان بیماران کرونایی و نیز بهره گیری از کلیه ظرفیت‌ها، امکانات و تجهیزات دوشادوش مدافعان سلامت در میدان مقابله با کرونا حضور دارد.

برهمین اساس، بیمارستان‌های ناجا در راستای خدمات دهی مطلوب به بیماران و مراجعان آمادگی حداکثری دارد و هیچ محدودیتی در پذیرش بیماران کرونایی وجود ندارد؛ از سوی دیگر روند درمان بیماران تا حصول اطمینان از بهبودی کامل با جدیت دنبال و پیگیری می‌شود.

در این شرایط سخت، شاهد ایثار و از خودگذشتگی کارکنان نیروی انتظامی بالاخص مجموعه بهداشت و درمان ناجا هستیم که با جانفشانی و روحیه ایثارگری پا به میدان گذاشته‌اند که در جریان اجرای این مأموریت تعدادی از همکارانم به فیض شهادت نائل آمده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها