موج
کدخبر : ۳۴۷۲۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347226

امکان دریافت برنامه‌های زنده تلویزیون در نسخه جدید شبکه شاد امکان پذیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مرکز اطلاع رسانی آموزش و پرورش در شرایط کرونایی و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به‌منظور پیشگیری از ایجاد وقفه در فرآیند آموزش دانش آموزان، در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی از نسخه جدید شبکه شاد رونمایی شد.

با توجه به اهمیت موضوعات مطرح شده در حوزه آموزش و پرورش و پیشرفت و گسترش شبکه‌های ارتباطی، افزایش انعطاف رسانه‌ای در این حوزه نیز بدون شک باید مورد توجه قرار بگیرد چرا که برنامه‌های صوتی و تصویری ارائه شده در این حوزه می بایست با بیشترین سطح دسترسی در اختیار کاربران قرار بگیرد.

در حال حاضر سطح دسترسی تمامی افراد جامعه به خصوص نوجوانان و جوانان با رسانه‌های تعاملی بیش از قبل شده و می‌بایست به کمک این رسانه‌های نوین پیام مورد نظر را به جامعه‌ی کاربران انتقال داد تا به کمک پیشرفت تکنولوژی از تمام زمان‌های لازم محتوای صوتی و تصویری مورد نظر کاربر، مطابق با سلیقه و معیارهای او ارائه شود.

در شادنما شبکه‌های متنوع با عناوین متنوعی توسعه داده شده است که هرکدام بر اساس سیاست تولید و ارائه محتوا توسط وزارت آموزش و پرورش برای مخاطبین هدف به کار می‌روند.

معاونت‌های مختلف آموزش و پرورش اعم از پرورشی، ابتدایی و متوسطه و یا هرگونه تقسیم بندی دیگر می‌توانند در رسانه‌ای مجزا با مخاطبین هدف خود ارتباط برقرار کنند؛ کاربران شاد در هر زمان و مکانی تنها با دسترسی به اینترنت می‌توانند برنامه‌های شبکه‌های شادنما را به صورت زنده و یا آرشیوی از بین هزاران محتوای جدید و قدیم انتخاب کرده و مشاهده کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها