موج
کدخبر : ۳۴۴۸۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344848

رئیس کلانتری ۱۷۵ باقر شهر از کشف ۳۰ هزار لیتر آب معدنی تاریخ گذشته خبر داد و گفت: مالک انباری در همان بازجویی اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ داوود آقازاده رئیس کلانتری ۱۷۵ باقر شهر در تشریح این خبر اظهار کرد: یازدهم شهریور ماه دو شهروند به کلانتری ۱۷۵ باقرشهر مراجعه و اعلام کردند، مالک فروشگاهی هستند و اخیراً تعداد قابل توجهی آب معدنی از شخصی که مالک فروشگاهی است، خریداری کرده‌اند، اما آب معدنی‌ها تاریخ گذشته است.

وی بیان داشت: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که این شخص تاریخ آب معدنی‌ها را با دستگاه تغییر داده و تاریخ جدید زده است. بلافاصله با هماهنگی‌های قضائی عوامل کلانتری ۱۷۵ باقرشهر برای بررسی دقیق موضوع به نشانی اعلامی اعزام و در تحقیقات پلیسی به دست آوردند، آدرس اعلامی یک مجتمع تجاری در حوالی باقرشهر می‌باشد.

رئیس کلانتری باقر شهر با اشاره به اینکه هویت مالک مجتمع تجاری شناسایی شد، گفت: در بررسی‌های بیشتر ۳۰ هزار لیتر آب معدنی تاریخ گذشته از داخل انباری این مجتمع کشف شد.

وی افزود: مالک انباری در همان بازجویی اولیه به جرم ارتکابی اعتراف و اظهار داشت که با استفاده از دستگاه چاپ تاریخ‌ها را تغییر داده است و آب معدنی‌های تاریخ گذشته را فروخته است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم برای گرفتن دستور قضائی به همراه تحقیقات اولیه به مرجع قضائی معرفی شد و کشف جزئیات پرونده در دستور کار قرار دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها