موج
کدخبر : ۳۴۴۴۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344476

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند از کشف ۳۵ کیلوگرم حشیش توسط پلیس مبارزه با موادمخدر تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران گفت: در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از سوداگران مرگ در یکی از مناطق جنوبی شهر تهران پرونده ای در این رابطه تشکیل شد و تیمی از ماموران عملیات ویژه این پلیس رسیدگی به موضوع را برعهده گرفتند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ افزود: ماموران در بررسی مقدماتی دریافتند متهم از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر است که خانه خود را تبدیل به دپو و نگهداری مواد مخدر کرده بود و پس از خرید مواد مخدر از قاچاقچیان حرفه ای در مرزهای شرقی کشور به این مکان انتقال می داد و با همکاری تعدادی از همدستانش آن را بسته بندی و توزیع می کرد.

وی ادامه داد: با پیگیری های محلی و انجام تحقیقات گسترده، اطلاعاتی که ماموران پلیس در بررسی های میدانی به دست آوردند و سرانجام مخفیگاه متهمان شناسایی، نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستگیری متهمان و بازرسی از مخفیگاه آنان اخذ شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ افزود: ماموران به مخفیگاه متهمان اعزام و ضمن دستگیری هر سه متهم در جست وجوی خانگی، موفق به کشف ۳۵کیلو و ۵۰۰ گرم حشیش شدند.

حسنوند در پایان تصریح کرد: متهمان پس از تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها