موج
کدخبر : ۳۴۴۱۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344189

سیدمرتضی بختیاری از ارائه وام ۲ میلیارد تومانی از سوی کمیته امداد به کارفرمایان در ازای استخدام مددجویان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سیدمرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد ایجاد زمینه اشتغال برای نیازمندان را از رویکردهای اصلی این نهاد عنوان کرد و افزود: اشتغال خانگی مهم‌ترین راهبرد و سیاست کمیته امداد و محور برنامه‌های این نهاد حمایتی به ویژه برای زنان سرپرست خانوار است.

رئیس کمیته امداد با اشاره به اینکه انجام وظایف مادری در کنار تأمین معاش زندگی برای زنان سرپرست خانوار تحت حمایت در اولویت است، افزود: ایجاد اشتغال برای زنان تحت حمایت در خانه و کنار فرزندان یک ضرورت است و اهمیت بالایی دارد.

بختیاری با بیان اینکه کمیته امداد آمادگی ایجاد اشتغال خانگی کل کشور را دارد، گفت: حمایت از کارفرمایانی که از جامعه هدف برای اشتغال استفاده می‌کنند از جمله برنامه‌های حمایتی است و کارفرمایانی که ۴۰ نفر از مددجویان کمیته امداد را استخدام کنند تا سقف ۲ میلیارد تومان تسهیلات ارزان‌قیمت دریافت می‌کنند.

رئیس کمیته امداد با اشاره به برگزاری پویش ایران همدل افزود: این پویش از عید غدیر آغاز شده و تا پایان ماه صفر ادامه دارد. بر همین اساس از مقرر شده تا از تاسوعا تا اربعین حسینی ۶ میلیون وعده غذایی میان نیازمندان توزیع شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها