موج
کدخبر : ۳۴۳۵۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343550

استاندار تهران:

استاندار تهران بیان کرد مردم و هیات های مذهبی ۸۶ درصد پروتکل های بهداشتی را درجهت کنترل بیماری کرونا رعایت کرده اند.

به گزارش خبرگزاری موج، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در آیین بهره برداری از پروژه های شهرستان شهریار همزمان با هفته دولت در جمع خبرنگاران گفت: در پنجمین روز از هفته دولت باید یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گرامی بداریم همزمان با این ایام در شهرستان شهریار حضور پیدا کردیم و به حمدالله پروژه های خوبی به بهره برداری رسید.

وی افزود: در سطح شهرستان شهریار ۱۰۷ پروژه با اعتبار ۴۴۰ میلیارد تومان در هفته دولت به بهره برداری رسید که از جمله آنها پروژه استادیوم ۵۰۰۰ نفری در وحیدیه شهریار بود که با حضور وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری رسید و همزمان کلنگ استخر دوقولو ویژه بانوان و آقایان در کنار همین پروژه بر زمین زده شد.

استاندار تهران ادامه داد: در باغستان شهریار نیز سالن ورزشی با بهره گیری از استانداردهای روز به بهره برداری رسید؛ همچنین مجتمع تجاری-اداری در اندیشه با استانداردهای روز و با لحاظ استانداردهای ایمنی و فنی با هدف ارائه خدمات بهتر به شهروندان این محدوده به بهره برداری رسید. در سطح شهرستان شهریار پروژه های دیگری نیز در دست اقدام است که هریک بین ۲۰ تا ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و در آینده نزدیک به بهره برداری خواهند رسید.

وی تاکید کرد: در آینده نزدیک چهار پروژه شاخص اتصال شهرستان شهریار به شبکه آب شرب سطحی، واگذاری زمین های شهرک صنعتی شهریار همزمان با تکمیل زیرساخت ها به عنوان یکی از مطالبات ویژه شهروندان شهریار، شرکت لبنی پالایش شیر و شرکت تولید کره در این شهرستان افتتاح خواهند شد تا شاهد خدمت رسانی بهتر در سطح این شهرستان باشیم.

استاندار تهران در پاسخ به سوالی درباره رعایت پروتکل های بهداشتی توسط هیات های مذهبی در ایام سوگواری امام حسین (ع) گفت: تا امروز با توجه به نظارتی که اعمال می شود مردم و متولیان هیات های مذهبی خوب رعایت کرده اند و ۸۶ درصد پروتکل ها رعایت شده است و امیدواریم این روند رعایت پروتکل های بهداشتی برای ایام سوگواری و در روزهای آینده ادامه پیدا کند تا علاوه بر بهره مندی از این ایام سلامت شهروندان نیز حفظ شود.

در ادامه این مراسم طاهری فرماندار شهرستان شهریار نیز در جمع خبرنگاران با اشاره به وجود ظرفیت های بسیار در سطح این شهرستان گفت: همزمان با هفته دولت ۱۰۷ پروژه با اعتبار ۴۴۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسید و به فاصله اندکی ۴ پروژه شاخص دیگر در سطح شهرستان به بهره برداری می رسد که هریک از مطالبات گذشته شهروندان این شهرستان و گام موثری در جهت توسعه و رفع مشکلات این محدوده و مردم ان خواهد بود.

وی افزود: امیدواریم این پروژه ها با حضور رییس جمهور در شهرستان شهریار به بهره برداری برسد. بیمارستان امام خمینی (ره) یکی دیگر از پروژه هایی است که در سطح شهرستان در حال پیگیری است پروژه ای که ۲۹ سال پیش کلنگ آن به زمین زده شد و در ابتدای دولت با ۱۵ درصد پیشرفت تحویل گرفته شد. این پروژه پس از طی کردن پیشرفت ۳۳ درصدی در سال ۹۸ به متولی اصلی آن یعنی دانشگاه علوم پزشکی تحویل شد و امروز پیشرفت فیزیکی ۸۶ درصدی را پشت سر گذاشته و امیدواریم تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

طاهری تاکید کرد: این بیمارستان ۳۱۳ تخت خوابی به علت اینکه سال ها در دست متولی اصلی آن یعنی دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت نبود با تاخیر در ساخت مواجه شده بود اما با پیگیری فرمانداری شهریار و واگذاری پروژه به متولی اصلی آن در حال حاضر پیشرفت خوبی را پشت سر گذاشته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها