موج
کدخبر : ۳۴۲۹۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342930

سردار تقی مهری:

سردار تقی مهری بیان کرد کلیه داوطلبان کارشناسی ارشد و دکتری در اسرع وقت وضعیت خدمتی خود را مشخص نمایند.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار تقی مهری رئیس سازمان وظیفه عمومی در حاشیه مراسم اعزام مشمولان شهریورماه به مراکز آموزش نیروهای مسلح اظهار کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تاریخ اجرای آزمون‌های سراسری کارشناسی ارشد و دکتری با تعویق مواجه شد که در این راستا سازمان وظیفه عمومی ناجا با هماهنگی ستادکل نیروهای مسلح نیز به منظور کاهش دغدغه مشمولان و خانواده‌های آنان، افزایش مهلت معرفی مشمولان فارغ التحصیل سال ۱۳۹۸ را در دستور کار قرار داد و شرایطی را برای تسهیل شرکت در آزمون فراهم کرد که با برگزاری این آزمون‌ها، شرایط اعزام به خدمت این افراد مهیا شده است.

وی افزود: از این رو کلیه مشمولان فارغ التحصیل سال ۱۳۹۸ که به جهت شرکت در آزمون‌های سراسری کارشناسی ارشد و دکتری مهلت دریافت کرده اند، می‌بایست در اسرع وقت نسبت به معرفی خود جهت تعیین تکلیف وضعیت خدمتی از طریق دفاتر پلیس 10+ اقدام کنند و پس از اخذ برگ آماده به خدمت به مرکز آموزش نیروهای مسلح اعزام شوند.

مهری ادامه داد:‌ در صورت اعلام قبولی از سوی سازمان سنجش جهت ثبت نام در دانشگاه‌ها مشمولان غیرغایب از خدمت ترخیص می شوند و برای ادامه تحصیل مشکلی ندارند.

وی خاطرنشان کرد: مشمولانی که نسبت به معرفی خود در زمان مقرر اقدام نکنند وارد غیبت می شوند و امکان ادامه تحصیل برای آنان فراهم نیست.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا تصریح کرد: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها