موج
کدخبر : ۳۴۲۱۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342103

سردار طلایی:

سردار مرتضی طلایی به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن نوشت: آزادگان به دنیا نشان دادند، ایرانی، حافظ عزت و غرور ملی خویش است و درس پایداری بر حق را از اسلام آموخته.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار مرتضی طلایی  در صفحه اینستاگرام خود به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن پستی منتشر کرد.

در میان همه ایثارگری های ملت بزرگ ایران در سال های دفاع مقدس شاید سخت ترین ابتلا و امتحان، نصیب آزادگان شد.

شرایط سخت اسارت، غربت، دوری و بی خبری، شکنجه های سبوعانه، وسایس منافقین و شاید سخت تر از همه، مبهم بودن آینده، در کنار هم، میدان آزمونی را می ساخت که عزیزان ما، از دل آن، حماسه ای بی دلیل را رقم زدند.

امروز سالروز بازگشت غرور آفرین این اسطوره های صبر، وفا و غیرت است. دلاورانی که زندان های جنایتکاری دیوانه چون صدام را، به خاکریز مقدم دفاع از غرور ملی بدل کردند، بر صورت مطرودین منافق خاک پاشیدند و در روزی مانند امروز، در میان اشک و عشق ملت، بر خاک پاک وطن، بوسه زدند.

آنها که به دنیا نشان دادند، ایرانی، حافظ عزت و غرور ملی خویش است و درس پایداری بر حق را از اسلام آموخته. شایسته است در این روز، یاد دلاورمرد ایران زمین شهید حسین لشگری که برای عزت اسلام و ایران 18 سال اسارت را مردانه تحمل کرد و حسرت یک جمله را بر دل صدامیان گذاشت تا تصویر قدم های مردانه اش بر خاک وطن به یکی از ماندگارترین قاب های حماسه بدل شود، همچنین سید آزادگان مرحوم ابوترابی و همه شهدای غریب و دور از وطن سال های اسارت را گرامی داشته و خالصانه ترین درودها و قدردانی خود را تقدیم آزادگان ملت نماییم.

مرتضی طلایی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها