موج
کدخبر : ۳۴۰۲۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340209

با حکم وزیر بهداشت نفیسه حسینی یکتا سرپرست دفتر طب ایرانی و مکمل در وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی نفیسه حسینی یکتا را به عنوان سرپرست دفتر طب ایرانی و مکمل در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:

سرکار خانم نفیسه حسینی یکتا

عضو محترم هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده سرکار عالی به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دفتر طب ایرانی و مکمل در وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی منصوب می‌‌شوید. امید است با اتکال به خداوند بزرگ و بهره‌گیری از تجربه و دانش اندیشمندان در دانشگاه‌‌های علوم پزشکی و دیگر مراکز علمی و سازمان‌های دولتی و غیر دولتی، همچنین تجربه و راهکارهای دیگر کشورهای موفق در بهره مندی از طب سنتی خویش و پیروی از مشی اعتدال دولت تدبیر و امید در این مسئولیت خطیر موید باشد.

وزیر بهداشت همچنین در پیامی از خدمات دکتر شمس اردکانی در مدت تصدی مسئولیت مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل قدردانی کرد؛ متن این پیام به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای محمدرضا شمس اردکانی

با سلام و احترام؛

خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزیده خویش عطا می‌‌فرماید لذا بدینوسیله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدی مسئولیت مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل صمیمانه تشکر و قدردانی می‌‌کنم.

توفیق جنابعالی را در خدمت به مردمان این سرزمین در مناصب و جایگاه‌‌های دیگر از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها