موج
کدخبر : ۳۳۸۵۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338542

توسط یکی از اعضای شورای شهر مطرح شد:

شهردار تهران امروز به خاطر عدم ارایه گزارش در مورد مصوبات اجرا نشده شورا از اعضا، تذکر گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج؛ رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با گلایه از شهرداری تهران در مورد عدم ارایه گزارشی در خصوص مصوبات اجرا شده و باقی مانده مصوبات شورا، از شهردار تهران خواست تا در گزارشی؛ آخرین وضعیت مصوبات اجرا شده را ارایه نماید.

مجید فراهانی در تذکر پیش از دستور خود در جلسه علنی شورای شهر تهران با بیان اینکه رعایت قانون و اجرای مصوبات شورا مهم ترین انتظار اعضاء شورا از شهردار و مدیران شهرداری تهران است، گفت: به همین دلیل باید با رعایت و اجرای دقیق و به موقع مصوبات شورا زمینه اداره هر چه بهتر شهر و شهرداری تهران فراهم کنند.

وی با ذکر اینکه می خواهم تذکری در مورد عدم ارایه گزارشگری از سوی شهرداری تهران در خصوص مصوبات شورای اسلامی شهر تهران ارائه  دهم، اظهار کرد: بر اساس بررسی های انجام شده از ابتدای دوره پنجم تاکنون در مصوبات متعددی شهرداری تهران مکلف به ارائه گزارش اجرای مصوبه در دوره های زمانی سه ماه ،شش ماه و سالانه شده است اما متاسفانه جز در موارد اندکی ، شهرداری تهران گزارشی از اجرای مصوبه به شورا ارائه نکرده است.

فراهانی در پایان با تاکید براینکه لازم است شهرداری به اجرای این مهم توجه کند و رعایت الزامات و مصوبات شورای شهر را در دستور کار خود قرار دهد گفت: امیدواریم به زودی شاهد گزارشی از سوی شهرداری در این زمینه باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: مصوبات اجرا شده

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها