موج
کدخبر : ۳۳۷۱۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337146

وحید قبادی دانا اعلام کرد عملکرد مالی سال ۹۸ بهزیستی به منظور مشاهده روی سامانه املاک سازمان بهزیستی کشور قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج، نشست خبری وحید قبادی دانا رییس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت آغاز هفته بهزیستی و گرامیداشت چهلمین سال تاسیس سازمان صبح امروز به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

وی در ابتدای این نشست گفت: سازمان بهزیستی وظیفه حمایت و پشتیبانی و توانمندسازی جامعه هدف را دارد که هدف زنان، کودکان، افراد دارای نیازهای خاص و سالمندان است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: گرامی می داریم یاد شهدای سازمان بهزیستی و فرزندان این سازمان را که ۸ سال دفاع مقدس در جبهه های جنگ حضور یافتند. درود می فرستیم به مددکاران و مدیران و ۲۱ هزار نفر پرسنل خدوم بهزیستی که مشغول فعالیت هستند و خیرین و موسسات خیریه و شرکای بهزیستی. شعار امسال بهزیستی در چهلمین سال تاسیس این سازمان را «گام دوم، شفافیت، تحول خدمت در نظر گرفتیم. همانطور که مطلع هستید در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و با صدور بیانیه گام دوم وارد مرحله جدیدی شدیم و امیدواریم در چارچوب این سیاست های ترسیم شده ما منشا خدمت باشیم.

قبادی دانا بیان کرد: یکی از موضوعات مورد توجه ما مساله شفافیت است که در ماه های گذشته شتاب بیشتری گرفته که ستاد آن آغاز به کار کرد و قرار گرفتن سامانه املاک بهزیستی در این سامانه از جمله اقدامات بود که ۲۸۰۰ ملک بهزیستی روی سایت قرار گرفته و آیفون مشارکت های مردمی نیز فعال شد. همجنین تمام تفاهمنامه ها و… روی سامانه قرار می گیرد. در کنار این تمام مددجویان ما بر اساس این سامانه به تمام پرداختی هایی که از سال ۹۱ به آنها پرداخت شده دسترسی دارند و می توانند مشاهده کنند.

وی ادامه داد: همچنین عملکرد مالی سال ۹۸ به صورت کاملاً شفاف روی سامانه قرار گرفت و امروز روی سامانه قابل مشاهده است. در سال ۹۸ از ردیف اصلی بهزیستی ۲,۸۰۰ میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده بود که ۷۶ درصد آن معادل ۲,۱۰۰ میلیارد تومان آن اختصاص پیدا کرد. ۲,۷۶۰ میلیارد تومان در بودجه از بحث قانون هدفمندی یارانه ها در نظر گرفته شده بود که ۹۹ درصد آن تخصیص پیدا کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها