موج
کدخبر : ۳۳۷۱۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337127

سردار رحیمی:

سردار حسین رحیمی با قدردانی از کارکنان نیروی انتظامی گفت: ماموران نیروی انتظامی مجاهدان فی سبیل اللهی هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در جمع کارکنان تیپ ویژه تهران بزرگ و سرکلانتری ها از حضور مقتدرانه و مجاهدانه تمامی کارکنان نیروی انتظامی به خصوص یگان های ویژه در تمامی مأموریت ها و نیز حضور به موقع این نیروی مردم محور در بحث مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرد.

فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: کارکنان نیروی انتظامی مجاهدان فی سبیل اللهی هستند که در راستای صیانت و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع از امنیت و آرامش مردم، با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی) ایثار و فداکاری می کنند.

سردار رحیمی لقب گرفتن نیروی انتظامی را به عنوان "مجاهدان فی سبیل الله" از سوی فرمانده معظم کل قوا، افتخاری بزرگ عنوان و بیان کرد: اعطای این عنوان از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مسئولیت ما را به عنوان حافظان امنیت کشور بیش از پیش سنگین کرده است.

وی داشتن اقتدار توام با رافت، توانمندی، جدیت ، اخلاق مداری و شجاعت را از ویژگی های بارز پلیس اسلامی بیان کرد و افزود: پلیس ایران اسلامی در همه زمینه ها با سرلوحه قرار دادن اهداف انقلاب و همچنین راه و منش بزرگان اسلام و نظام، توانسته جایگاه خوبی را در بین مردم و جامعه کسب کند، حفظ این دستاورد همچنان در اولویت پلیس مردم محور است.

رئیس پلیس تهران بزرگ با تاکید بر اهمیت آموزش مستمر عنوان کرد: توجه به امر آموزش از ارکان اصلی رسیدن به شرایط مطلوب برای حفظ و ارتقاء میزان آمادگی کارکنان در جهت انجام هرچه بهتر ماموریت ها است.

این مقام ارشد انتظامی در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار داشت: یگان ویژه جایگاه دلاور مردانی است که در حفظ امنیت جامعه تأثیر مستقیمی دارند، مردم این نیروی مجاهد و حافظ حریم نظم و امنیت را به عنوان نیرویی ولایتمدار، مردم محور و مقتدر می شناسند و به آن افتخار می کنند.

سردار رحیمی با اشاره به  توطئه دشمنان انقلاب اسلامی ادامه داد:باید با تدوین آموزش های نوین، عملیاتی، تکنیکی، تاکتیکی و با آمادگی بیش از پیش با توان و قدرت از نظم و امنیت مردم دفاع کنیم.

وی با تاکید بر اینکه خط ما، خط ولایت و دفاع از آرمان های امام و شهدا و پاسداری از امنیت و آرامش مردم است، تصریح کرد: کارکنان نیروی انتظامی با پیروی از سیره شهدا و سرلوحه قرار دادن راه و منش همه آن عزیزانی که برای حفظ و بقاء انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند، در خدمت رسانی به مردم ولایت مدار ایران اسلامی از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

رئیس پلیس پایتخت در ادامه سخنان خود استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در راستای توانمندسازی کارکنان را مورد تاکید قرار داد و مطرح کرد: افزایش مهارت تخصصی و دانش دو رکن اساسی در چابک سازی نیروهای پلیس است، درکنار این مهم، ارتقاء سطح بصیرت کارکنان در مقوله های دشمن شناسی و آگاهی به مسائل روز در اولویت  است.

گفتنی است ؛ سردار"حسین امجدیان" با ارائه گزارشی در خصوص اقدامات تیپ ویژه تهران بزرگ در بحث ایجاد نظم و امنیت ورزشگاه ها و همچنین شرکت در طرح مقابله با کرونا اظهار داشت: مجموعه یگان های ویژه ناجا درهمه عرصه ها با حضور به موقع توانسته اند جایگاه خوبی را در بین نیروهای مسلح و مردم از آن خود کنند.

وی گفت: مجموعه یگان های ویژه ناجا در بحث مقابله با ویروس منحوس کرونا با استفاده از تمام ظرفیت خود وارد میدان مبارزه با این مهمان ناخوانده شده، تا به سهم خود در کنار مدافعان سلامت، از امنیت جامعه و سلامت مردم دفاع کنند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها