موج
کدخبر : ۳۳۶۲۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336294

معاون وزیر کشور:

رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با اعلام خبر افزایش بودجه شهرداری ها گفت: این افزایش فرصت بی نظیری برای بهبود کیفیت زندگی در شهرها را فراهم کرده است.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: امیدوارم شهرداری از بودجه ۹۷۰ هزار میلیارد ریالی شهرداری های کل کشور که حتی  بیشتر از مجموع بودجه عمرانی کل کشور است، برای رضایتمندی شهروندان استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی جمالی نژاد شهرداری ها در کنار اجرا و تکمیل پروژه‌های عمران شهری باید شاخص های اعتماد مردم به مدیریت شهری را هم ارتقا دهند گفت: خوشبختانه با تلاش جمعی همه دست اندرکاران امر، پروژه های عمرانی در گوشه و کنار کشور در حال اجراست و متوقف نشده است.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به احداث ۱۶۰ هزار واحد مسکونی اضافه بر پروژه های مصوب سال ۹۸ در کشور، گفت: علاوه بر این، در سال گذشته ۴۰هزار پروژه زود بازده نیز با همکاری بسیج سازندگی در روستاها و شهرهای کوچک آغاز و بخش هایی از آن تکمیل و به بهره برداری رسیده است.

وی با ذکر اینکه ارقام بودجه ای امسال شهرداری ها نسبت به سال های گذشته افزایش چشمگیری را داشته است گفت : بودجه شهرداری ها در سال جاری حتی ۱۰۰ هزار میلیارد ریال بیشتر از بودجه عمرانی کشور است که این مساله خود نشان از اهمیت جایگاه شهرداری ها دارد. جایگاهی که شهرداری ها باید از آن برای ارتقاء سطح زندگی شهرنشینی و اعتماد سازی بین مردم و مدیران شهری استفاده کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها