موج
کدخبر : ۳۳۵۴۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335498

محسن هاشمی با اشاره به یکی از مصاحبه های خود گفت: من در آن مصاحبه گفتم اگر من شهردار بودم چنین می‌کردم نه اینکه بخواهم شهردار باشم.

به گزارش خبرگزاری موج، محسن هاشمی رئیس شورای شهر در حاشیه دویست و بیست و سومین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در جلسه امروز با شهردار امروز سه پروژه مطرح بود و توضیحاتی داده شد. گفت: درباره پروژه گیشا و روگذر و عابر پیاده و افتتاح پروژه طغرل بود که آماده است صحبت شد و باید ساختار اجرایی‌اش روشن شود و به همین دلیل راه اندازی نشده.

رئیس شورای شهر تهران افزود: پروژه صبا در خیابان شریعتی باید نسبت به اختلاف حقوقی‌اش اقدام کند. رئیس شورای شهر با اشاره به اینکه از شهریور ماه شاهد افتتاح این پروژه‌ها خواهیم بود.

هاشمی در واکنش به حواشی مصاحبه دیروز خود با یکی از روزنامه‌ها گفت: برای این مصاحبه تیتر بدی انتخاب شد، گفته بودم اگر من شهردار بودم چنین می‌کردم نه اینکه بخواهم شهردار باشم.

وی گفت: در خصوص حمل و نقل عمومی طرف ما دولت بود و گفته بودم باید دولت کمک کند و بخشی از کمک‌های دولت از طرف شهرداری پیگیری آن‌چنانی نشده که تبدیل به نقد شود اما تیتر طوری انتخاب شد که انگار علیه شهردار صحبت کردم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها