موج
کدخبر : ۳۳۵۱۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335186

در کمتراز 3 ساعت انجام شد؛

فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری یک گروگانگیر و آزادی گروگان طی عملیات 3 ساعته در اصفهان توسط نیروی انتظامی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردار محمدرضا میرحیدری با اشاره به دستگیری یک گروگانگیر در اصفهان گفت: در پی مراجعه یک نفر به کلانتری ملک شهراصفهان و اعلام اینکه فردی برادر او را گروگان گرفته و طی تماس تلفنی تقاضای 50 میلیون ریال برای آزادی او کرده، بلافاصله عوامل تجسس و انتظامی وارد عمل شدند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: یک گروه از ماموران مجرب انتظامی وارد عمل شدند و کمتر از 3 ساعت پس از گروگانگیری فرد گروگانگیر را شناسایی و دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه گروگان نیز آزاد شد، بیان داشت: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد فرد گروگانگیر مبلغ 20 میلیون ریال از گروگان دریافت کرده بود و تقاضای 50 میلیون ریال از خانواده او کرده بود که با یاری خدای متعال و عملیات به موقع پلیس در رسیدن به هدف خود ناکام ماند.

سردار میرحیدری گفت: در این رابطه پرونده تشکیل و فرد گروگانگیر پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان از شهروندان خواست: در همه حال مراقب خود باشند و به افراد غریبه اعتماد نکنند و درصورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مانند اینکه فردی را به زور سوار خودرو می کنند مشخصات خودرو و راننده را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها