موج
کدخبر : ۳۳۴۹۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334937

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از دستگیری پزشک قلابی فعال در اینستاگرام با مدرک دیپلم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ داود معظمی گودرزی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ درخصوص دستگیری یک پزشک قلابی که در فضای مجازی فعالیت داشت، اظهار کرد: متهم با راه اندازی صفحه‌ای در فضای مجازی و معرفی خود به عنوان فوق تخصص ریه، توانسته بود بیش از هزار نفر دنبال کننده را در فضای مجازی جذب کند.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ افزود: این متهم با بارگذاری کلیپ‌های مرتبط با حوزه پزشکی، اعتماد تعداد کثیری از مردم را به خود جلب کرده بود.

او گفت: در بررسی‌های صورت گرفته متوجه شدیم، این فرد به تعداد زیادی از مردم خدمات پزشکی ارائه داده و افراد را ویزیت کرده است.

سرهنگ گودرزی بیان کرد: هموطنان در نظر داشته باشند که در فضای مجازی هر کسی می‌تواند فعالیت کند و نیاز است برای دریافت خدمات پزشکی، از صحت اطلاعات و هویت فرد آگاه باشند.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ افزود: یکی از اولویت‌های اصلی پلیس سلامت شهروندان هستند و با هماهنگی مراجع قضایی فرد تحت پیگرد قرار گرفت و طی یک عملیات دستگیر شد.

او گفت: طبق بررسی‌ها مشخص شد متهم سابقه یکبار دستگیری در گذشته را دارد.

سرهنگ گودرزی ادامه داد: متأسفانه برخی افراد به دلایلی در فضای مجازی فعالیت‌هایی می‌کنند که ممکن است سلامت هموطنان را تحت الشعاع قرار دهد.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ افزود: خواهشمندیم افراد به این تبلیغات توجه نکنند و در صورت نیاز از مراجع رسمی خدمات را دریافت کنند و برای دریافت اطلاعات به صورت مجازی، حتما پزشک را بشناسند.

او بیان کرد: تا کنون یک پزشک شاکی پرونده است و متهم با جعل مهر این پزشک فعالیت داشته و همچنین فرد دیگری هم به عنوان بیمار، شاکی پرونده است.

سرهنگ گودرزی افزود: بعد از دستگیری مشخص شد نه‌ تنها فرد فوق تخصص ریه نیست، بلکه مدرک دیپلم دارد و به خاطر علاقه و سودجویی مبادرت به این اقدام کرده است.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ افزود: خوشبختانه با اقدام به موقع پلیس فتا از این کار جلوگیری شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها