موج
کدخبر : ۳۳۳۰۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333081

سردار رحیمی:

سردار حسین رحیمی با اشاره به اجرای طرح ترافیک گفت: ما تابع ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم هر چند که ما راضی نباشیم، طرح ترافیک باید بنا به دستورات اجرا شود.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در حاشیه برگزاری نخستین طرح اقتدار پلیس امنیت تهران بزرگ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پلیس تا به امروز ۱۰۱ قهوه خانه که پروتکل بهداشتی را رعایت نمی کردند (عرضه قلیان داشتند) پلمب کرده است.

وی با اشاره به اجرای طرح ترافیک در پایتخت گفت: اینکه ما با اجرای طرح ترافیک موافق باشیم یک بحث است، اینکه ستاد ملی مقابله با کرونا چه تصمیمی می گیرد، بحث دیگری است. ما تابع این ستاد هستیم. هر چند که ما راضی نباشیم، طرح ترافیک باید بنا به دستورات اجرا شود.

رئیس پلیس پایتخت گفت: بر اساس مشاهدات و آمارهای پلیس مترو تراکم در مترو بالا رفته و تعداد مسافران زیاد شده و البته که مأموران پلیس مترو در کنار مأموران مترو از مردم خواهش می کنند حتماً برای ورود به این مکان از ماسک استفاده کنند.

سردار رحیمی تصریح کرد: قبل از اجرای طرح ترافیک در حلقه های مرکزی شهر ترافیک بالا و بسیاری داشتیم اما بعد از اجرای طرح ترافیک کاهش خوبی پیدا کرده و وضعیت خوبی دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها