موج
کدخبر : ۳۳۱۷۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331765

سردار مهری:

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: کارت پایان خدمت بعد از ۱۵ روز به آدرس ارائه شده از سوی سرباز ارسال می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار تقی مهری رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: کارت پایان خدمت تمام افرادی که در حال انجام خدمت سربازی هستند، پس از پایان دوره خدمت وظیفه عمومی و تسویه حساب با یگان مربوطه و ثبت کامل اطلاعات و آدرس آن‌ها پس از چاپ حداکثر ظرف ۱۵ روز از طریق پست به آدرس ارائه شده ارسال می ‌شود.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا افزود: اگر کارت پایان خدمت سربازی دیر به دستش رسید باید بررسی و مشخص شود که پس از چاپ کارت، پیامکی برای او ارسال شده یا نه که اگر ارسال نشده باشد افراد باید به اداره پست محل زندگی خود مراجعه کنند و اگر کارتشان در اداره پست نبود، برای تعیین تکلیف کارت پایان خدمت خود به دفاتر پلیس + ۱۰ یا مقر سازمان وظیفه عمومی در شهرستان‌ها مراجعه کنند.

او بیان کرد: در صورت مغایرت اطلاعات درج شده بر روی کارت پایان خدمت باید افراد به یگان محل خدمت خود مراجعه کنند و اصلاحات را انجام دهند و دوباره فرآیند انجام شود.

سردار مهری با بیان اینکه کارت پایان خدمت بعد از ۱۵ روز به آدرس ارائه شده از سوی سرباز ارسال می‌شود، گفت: سربازان از طریق سایت وظیفه عمومی، تلفن گویا و... می‌توانند آخرین وضعیت صدور کارت پایان خدمت خود را دریافت کنند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره فرآیند انجام معاینات و پیشگیری از کرونا برای سربازان گفت: همزمان با شیوع ویروس کرونا، مشمولان سربازی در سال ۹۹ در سراسر کشور قبل از اعزام از مقر‌های وظیفه عمومی به مراکز آموزشی منتقل می‌شوند و برای انجام معاینات اولیه و تست کرونا به پایگاه‌های بهداشت مراجعه می‌کنند.

او ادامه داد: زمانی که سربازان می‌خواهند وارد پادگان آموزشی شوند، معاینه و از نظر شرایط جسمانی غربالگری می‌شوند.

سردار مهری افزود: امن‌ترین محل، مقر‌های سربازی هستند، چراکه اقدامات لازم در آنجا انجام می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها