موج
کدخبر : ۳۳۰۱۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330109

معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بنگاه های تعاونی تسهیلات ارزان قیمت می دهد تا ظرفیت تولید خود را در ایام کرونایی بالا ببرند.

به گزارش خبرگزاری موج، شرکت دارویی زرستان یکی از مدرن ترین کارخانه های تولید مواد ضدعفونی کننده در ایران است این شرکت طیف گسترده ای از محصولات را تحت لیسانس شرکت آلمانی آنهالت تولید می کند.

شرکت ای تک هم یکی از تولید کننده های مهم در حوزه پوشاک است این شرکت خط تولیدش را به دلیل شیوع کرونا برای تولید ماسک تغییر داد.

زرستان و ای تک شرکت های تعاونی هستند دو تا از 140 شرکت تعاونی در کشور که در حوزه تولید ماسک، لباس های بیمارستانی، دستکش و مواد ضدعفونی کننده فعالیت می کنند.

معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به این نوع بنگاه های تعاونی تسهیلات ارزان قیمت می دهد تا ظرفیت تولید خود را در ایام کرونایی بالا ببرند.

محمد کبیری معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این خصوص گفت: سعی کردیم آنچه مورد نیاز بیمارستان ها و شبکه بهداشت هست را فراهم کنیم. تعاونی های ما توانایی آن را دارند که تولیدات خود را در کوتاه ترین زمان افزایش دهند و متناسب با نیاز آن ها حداکثر حمایت را ما انجام دهیم.

معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: همه عزیزانی که در چهار حوزه تولید البسه بیمارستانی یا همان گان، دستکش های موردنیاز بیمارستان ها و ماسک و همین طور مواد ضدعفونی کننده اگر تولیداتی دارند و نیاز به سرمایه در گردش دارند برای آنکه بتوانند مواد اولیه بیشتری را برای تولید محصول نهایی بیشتر تهیه کنند ما این تسهیلات سرمایه در گردش را در کوتاه ترین زمان از این تفاهم نامه چهار جانبی در اختیارشان قرارخواهیم داد تابتوانند فروش بیشتری را داشته باشند و خدمات بیشتری را به شبکه بهداشت عرضه کنند.

گفتنی است، این تسهیلات طبق توافق با صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، بانک توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید پرداخت می شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها