موج
کدخبر : ۳۲۶۴۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326468

وزیر بهداشت با تبریک روز آزمایشگاه و علوم آزمایشگاهی از پرسنل خدوم این حوزه در راستای مقابله با ویروس کرونا تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سعید نمکی ، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن تبریک روز آزمایشگاه و علوم آزمایشگاهی، از تلاش‌ها و خدمات این واحد در تشخیص موارد ویروس کرونا قدردانی و تشکر کرد.

در این پیام آمده است: امروز همکاران ما در رشته‌های مختلف علوم آزمایشگاهی سهمی بسزا در روند پیشگیری، تشخیص و درمان بیماریهای واگیر و غیرواگیر دارند که بر همگان آشکاراست و بی تردید این نقش عالمانه و موثر با اعتلای روزافزون علمی در این حوزه مهم هر روز پررنگ تر خواهد شد

فرارسیدن روز آزمایشگاه و علوم آزمایشگاهی را به همه همکاران ارجمندم که در رده‌های مختلف در آزمایشگاه‌های کشور تلاش می‌کنند صمیمانه تبریک عرض می‌کنم .

در ماه‌های اخیر ایثار و فداکاری بی بدیل عزیزان در آزمایشگاه‌های سراسر کشور جهت تشخیص موارد COVID-19 برگ زرین دیگری از نقش آفرینی مجاهدانه متخصصین و کارشناسان و پرسنل آزمایشگاه‌های کشور در خدمت به مردم عزیز در دفتر ایام این سرزمین به ثبت رساند که همواره در یاد مردم قدرشناس جاودانه خواهد ماند.

امروز همکاران ما در رشته‌های مختلف علوم آزمایشگاهی سهمی بسزا در روند پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری‌های واگیر و غیرواگیر دارند که بر همگان آشکارست و بی تردید این نقش عالمانه و موثر با اعتلای روزافزون علمی در این حوزه مهم هر روز پررنگ تر خواهد شد .

امید است با لطف الهی، همدلی و وفاق همه مدافعان سلامت بتوانیم در کنار هم هرچه زودتر شاهد سلامت و رهائی کامل مردم سرزمینمان از شر این بیماری نوپدید نیز باشیم .عزت و سربلندی همه عزیزان خدمتگزار را از خداوند بزرگ مسئلت دارم. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها