موج
کدخبر : ۳۲۶۳۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326317

جان بابایی:

معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به راه اندازی 117 آزمایش تشخیص کرونا در کشور گفت: فاصله گذاری در مطب های پزشکی باید ارائه شود و فعلاً مطب‌های دندانپزشکی اجازه فعالیت ندارند.

به گزارش خبرگزاری موج، قاسم جان بابایی  معاون درمان وزارت بهداشت روز پنج شنبه 28 فروردین در ویدئو کنفرانس خبری از محل ستاد مقابله با کرونا در وزارت بهداشت، به ارائه گزارشی از وضعیت حوزه درمان کشور پرداخت.

وی با اشاره به تمرکز بیمارستان‌ها در پذیرش و بستری بیماران کرونا ، در مورد عادی شدن فعالیت مطب‌ها و مراکز درمانی و ارائه خدمات درمانی غیر کرونایی توضیح داد.

جان بابایی با اشاره به تلاش‌های همکاران آزمایشگاهی در تشخیص کرونا، گفت: تاکنون توانسته ایم ۱۱۷ آزمایشگاه را در کشور راه اندازی کنیم.

وی به فعالیت مطب‌ها با ایجاد محدودیت‌های جدید اشاره کرد و افزود: فاصله گذاری در مطب‌ها باید رعایت شود.

جان بابایی تاکید کرد: فقط خدمات دندانپزشکی به صورت اورژانسی ارائه می‌شود و فعلاً مطب‌های دندانپزشکی اجازه فعالیت ندارند.

معاون درمان وزارت بهداشت، گفت: از مردم خواهش می‌کنم، افراد سنین بالا و کسانی که بیماری زمینه‌ای دارند، در منزل بمانند.

جان بابایی به ارائه خدمات پزشکی تله مدیسین به عنوان یکی از اولویت‌های معاونت درمان وزارت بهداشت، بعد از بحران کرونا در کشور اشاره کرد و افزود: یکی از برنامه‌ها و اولویت‌های معاونت درمان وزارت بهداشت، توجه به ارائه خدمات پزشکی تله مدیسین است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها