موج
کدخبر : ۳۲۴۶۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324630

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خبر داد؛

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: طرح ترافیک به جای ساعت ۶:۳۰ صبح از ساعت ۸ صبح آغاز و به جای ساعت ۱۹ ساعت ۱۷ خاتمه می یابد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در برنامه‌ای رادیویی اظهار کرد: با توجه به اینکه فردا ۱۶ فروردین ماه تعطیلات خاتمه پیدا می‌کند اما محدودیت تردد همچنان بر اساس تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا تا ۲۰ فروردین ادامه خواهد داشت، شرایط تردد در سطح شهر مجدداً خدمت شهروندان اعلام می‌شود.

وی گفت: با توجه به تصمیمات شورای ترافیک شهر تهران که در اسفندماه گرفته شد و مبنا بر این بود که با توجه به شرایط بیماری کرونا و کمک به کنترل شرایط و ایمن تر بودن تردد با وسیله نقلیه شخصی نسبت به وسیله حمل و نقل عمومی، کمک شود تا مردم بتوانند از وسیله نقلیه شخصی بیشتر استفاده کنند برای همین اساس طرح ترافیک99 به جای ساعت ۶:۳۰ صبح از ساعت ۸ صبح آغاز و خاتمه آن به جای ساعت ۱۹ ساعت ۱۷ شد که این روال از ۱۶ فروردین نیز ادامه خواهد داشت.

سردار مهماندار اظهار کرد: در هنگام اجرا طرح این ظرفیت وجود دارد که اگر افراد کار ضروری داشتند، بتوانند به سایت تهران من مراجعه کنند و با اخذ مجوز به این محدوده‌ها وارد شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها