موج
کدخبر : ۳۲۳۴۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323466

به همت جمعی از تشکل‌های دانشجویی، ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد آدیگوزل زاده مسئول ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران درباره این ستاد گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و استان تهران و نیز افزایش نگرانی در بین مردم عزیز ایران اسلامی و به خصوص قشر دانشجو؛ مشارکت و اعتماد مردم نقش ویژه‌ای در مقابله با ویروس کرونا دارد.

وی ادامه داد: پیرو فرمایشات مکرر مقام معظم رهبری در باب کار و فعالیت جهادی و همچنین تکلیف و رسالت قشر دانشجو در این موضوع؛ ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران آغاز به کار کرد.

این فعال دانشجویی اظهار داشت: این ستاد در ابتدای شروع به کار خود از تمامی، دانشجویان، تشکل‌ها، کانونها و انجمن‌های علمی دانشگاه های آزاد اسلامی استان تهران برای حضور در عرصه پیشگیری و مقابله با این ویروس دعوت کرد.

وی افزود: ستاد دانشجویی مقابله با کرونا دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران از داوطلبان در تمامی زمینه‌ها به همکاری و خدمات رسانی دعوت می‌کند. علاقمندان کمک های نقدی و غیر نقدی خود را نیز می‌توانند به این ستاد تحویل دهند.

براساس این گزارش، دانشجویان می توانند برای ثبت نام و همکاری با این ستا به آدرس B2n.ir/corona.azad مراجعه کنند و یا با شماره 09354888027 (محمد آدیگوزل زاده مسئول ستاد دانشجویی) تماس بگیرند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها