موج
کدخبر : ۳۲۲۹۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322937

مهلت پرداخت عوارض کسب و پیشه و بهای خدمات مدیریت پسماند مسکونی و غیر مسکونی تهران تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری موج، وحید عرب، مدیر کل تشخیص و وصول درآمد شهردادی تهران اظهار کرد: با موافقت اعضای شورای اسلامی شهر تهران و در راستای حمایت از کسبه و تجار و شهروندان تهرانی به دلیل شیوع ویروس کرونا ، مهلت پرداخت عوارض مشاغل و بهای خدمات مدیریت پسماند تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال ۹۹ تمدید شد.

وی افزود: بر این اساس شهروندان تهرانی که تا کنون عوارض کسب و پیشه و یا بهای خدمات مدیریت پسماند ملک خود را پرداخت نکرده اند تا دو ماه دیگر فرصت پرداخت آن را دارند.

عرب گفت: مهلت پرداخت عوارض نوسازی از قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی بوده و طبق ماده ۱۰ قانون نوسازی و عوارض شهری، عوارض سالیانه، بایستی حداکثر تا پایان همان سال به شهرداری پرداخت شود، لذا مهلت پرداخت عوارض نوسازی املاک قابلیت تمدید توسط شورای اسلامی شهر نداشته و تا پایان سال جاری است.

وی یادآورشد: به منظور رعایت مسائل بهداشتی توصیه می شود؛ شهروندان به صورت غیر حضوری واز یکی از روش های پرداخت عوارض و بهای خدمات استفاده کنند و این روش ها شامل درگاه اینترنتی  شهرداری تهران به آدرس www.tehran.ir ویا tax.tehran.ir، سامانه تلفنی۱۳۷ و کد دستوری #۱۳۷* است.

بنا براعلام روابط عمومی معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران،  عرب در پایان ضمن آرزوی تندرستی برای شهروندان گفت، لازم است شهروندان کد شناسایی مندرج در قبوض عوارض را به سامانه ۱۳۷۰۰۰۰۰۷۰پیامک کنند تا ضمن ارتباط هوشمند با شهرداری تهران از میزان بدهی و وضعیت ملک خود نیز مطلع  شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها