موج
کدخبر : ۳۲۲۲۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322289

سردار اشتری:

فرمانده نیروی انتظامی گفت: در راستای مهار و کنترل شیوع این ویروس در جامعه، همه ظرفیت‌هایمان را به میدان می‌آوریم و در پیاده‌سازی این رویکرد، توجه به سلامت کارکنان و صیانت از آن را به عنوان یک اولویت جدی دنبال می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج،  سردار حسین اشتری ، فرمانده نیروی انتظامی در قرارگاه مقابله با ویروس  کرونا در ستاد ناجا با قدردانی از تلاشگران و ایثارگران عرصه سلامت، گفت: جانفشانی جامعه پزشکی، پرستاری و کادر درمانی را در مبارزه و مقابله با ویروس کرونا قدر می‌دانیم و ان شاءالله با توکل بر خداوند متعال، همیت و همت همگانی در رعایت اصول و نکات بهداشتی، کرونا را شکست خواهیم داد.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه سبزپوشان ناجا به عنوان "مدافعان امنیت" در کنار "مدافعان سلامت" هستند، خاطر نشان کرد: از تمامی همکاران سختکوش و عزیزم که در این موقعیت در انجام ماموریت‌ها، شجاعانه و دلسوزانه حضور دارند نیز قدردانی و تشکر می‌کنم.

اشتری با بیان اینکه نسبت به سلامت نیروهای پلیس حساس هستیم، بیان کرد: تک تک نیروها و کارکنان ناجا را همچون فرزندان خود می‌دانم و قطعا از همه ظرفیت‌های بهداشتی و ایمنی سلامت برای صیانت از سلامت آنها و خانواده‌هایشان بهره می‌گیریم.

وی با اشاره به تنوع و گستردگی ماموریت‌های نیروی انتظامی، ادامه داد: ماهیت ماموریت‌های پلیس به گونه‌ای است که در هیچ شرایطی نمی‌توانیم نسبت به تامین نظم و امنیت بی‌تفاوت باشیم یا وظایف قانونی‌مان را دنبال و اجرایی نکنیم؛ در واقع باید بگویم نمی‌توانیم روند خدمات‌دهی به مردم را تعطیل کنیم، اما لازم است در چنین شرایطی نیز با تامین و تجهیز زیرساخت‌ها، ارائه خدمات غیرحضوری را تسهیل و تسریع کنیم.

وی با اشاره به اینکه نیروهای پلیس شجاعانه، ایثارگرانه و جانانه در کنار مدافعان سلامت در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند، تصریح کرد: در راستای مهار و کنترل شیوع این ویروس در جامعه، همه ظرفیت‌هایمان را به میدان می‌آوریم و در پیاده‌سازی این رویکرد، توجه به سلامت کارکنان و صیانت از آن را به عنوان یک اولویت جدی دنبال می‌کنیم.

اشتری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات مقابله‌ای نیروی انتظامی در حوزه احتکار، خاطرنشان کرد: با محوریت پلیس امنیت اقتصادی اقدامات خوبی در این حوزه صورت گرفته است؛ به گونه‌ای که در تهران و سایر استان‌ها ضمن شناسایی انبارهای احتکار، محتکرین شناسایی و به مراجع قضائی معرفی شده‌اند.

بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، وی با بیان اینکه علی رغم کشف مواد ضدعفونی و بهداشتی توسط نیروی انتظامی از انبارهای احتکار، به نظر می رسد که چرخه توزیع این مواد باید اصلاح شود، مطرح کرد: سازوکاری باید پیش بینی شودکه این کشفیات مورد نیاز، طی فرایندی صحیح در اختیار عموم مردم قرار گیرد.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تشدید رصد تحرکات شایعه پردازان در فضای مجازی، خاطرنشان کرد: برخی افراد با شایعه پردازی و دروغ سازی، روحیه مردم را نشانه و هدف گرفتند؛ این در حالی است که اطمینان می دهم نیروی انتظامی هرگز به فرصت طلبان اجازه موج سواری و جولان نمی دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها