موج
کدخبر : ۳۲۲۰۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322037

سردار سلیمانی:

جانشین فرمانده ناجا گفت: پلیس امنیت اقتصادی بدون هیچ مماشاتی با هیچ نهاد و شخصی به تلاش و مبارزه جدی خود با این پدیده شوم ادامه می دهد و در این راستا کشف چندین محموله حاوی تعداد قابل توجهی ماسک و انواع کالاهای بهداشتی در استان های تهران، قم، بوشهر، گیلان، آذربایجان غربی، اردبیل و کرمان بیانگر این موضوع است.

به گزارش خبرگزاری موج،  سردار ایوب سلیمانی ، جانشین فرمانده ناجا امروز در چهل و یکمین جلسه قرارگاه مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: مبارزه با احتکار، گرانفروشی و قاچاق کالاهای بهداشتی و پزشکی به صورت جدی و مستمر در سراسر کشور در حال اجرا است.

 وی افزود: با تشکیل قرارگاه های فرعی استانی ضمن رصد، کنترل و هدایت لحظه ای رده های انتظامی سراسر کشور در خصوص جلوگیری تاثیرات منفی شیوع ویروس کرونا طرح تشدید مبارزه با احتکار، گرانفروشی و قاچاق کالای بهداشتی و پزشکی به کلیه رده های انتظامی سراسر کشور ابلاغ و اکیپ های نامحسوس در جهت شناسایی و کشف انبارهای احتکار کالاهای بهداشتی و پزشکی با محوریت پلیس امنیت اقتصادی در سراسر کشور انجام می شود.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: پلیس امنیت اقتصادی بدون هیچ مماشاتی با هیچ نهاد و شخصی به تلاش و مبارزه جدی خود با این پدیده شوم ادامه می دهد و در این راستا کشف چندین محموله حاوی تعداد قابل توجهی ماسک و انواع کالاهای بهداشتی در استان های تهران، قم، بوشهر، گیلان، آذربایجان غربی، اردبیل و کرمان بیانگر این موضوع است.

وی از رصد فضای مجازی  و برخورد با افرادی که از این طریق اقدام به ایجاد ناامنی روانی، تشویش اذهان عمومی و ایجاد رعب و وحشت می کنند خبر داد و از شهروندان درخواست کرد هرگونه مورد مشکوک را به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها