موج
کدخبر : ۳۲۱۵۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321551

سعید نمکی:

وزیر بهداشت در نامه‌ای به محمدجواد آذری جهرمی نوشت: نسبت به برقراری ارتباط دوسویه رایگان تلفن اینترنتی با سرشماره ۴۰۳۰ برای ۶۰ هزار مراقب سلامت و بهورز در سطح کشور و اختصاص حداقل ۳۰۰ میلیون پیامک به سرشماره ۱۰۰۰۳۵ وزارت بهداشت برای پیشگیری و مراقبت خانوارها اقدام لازم صورت پذیرد.

به گزارش خبرگزاری موج،  سعید نمکی ، وزیر بهداشت در نامه‌ای به محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نوشت: با توجه به شروع طرح بسیج ملی مدیریت بیماری کرونا، نسبت به برقراری ارتباط دوسویه رایگان تلفن اینترنتی با سرشماره ۴۰۳۰ برای ۶۰ هزار مراقب سلامت و بهورز در سطح کشور و اختصاص حداقل ۳۰۰ میلیون پیامک به سرشماره ۱۰۰۰۳۵ وزارت بهداشت برای پیشگیری و مراقبت خانوارها اقدام لازم صورت پذیرد.

پیشتر دکتر نمکی، در نامه‌ای به محمد جواد آذری جهرمی از همکاری شرکت مخابرات در خصوص راه اندازی سامانه ۴۰۳۰، جهت پاسخگویی و راهنمایی  به سوالات بیماری کرونا  قدردانی کرده بود.

طبق تاکید وزیر بهداشت، آموزش، پیگیری و پاسخگویی به موارد مشکوک به بیماری کرونا توسط مراقبان سلامت و بهورزان برای جمعیت تحت پوشش در سطح کشور دارای اهمیت و فوریت زیادی در کنترل بیماری است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها