موج
کدخبر : ۳۲۱۱۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321108

سازمان تعزیرات اعلام کرد: گشت مشترک تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران با همکاری نمایندگان سازمان صنعت و معدن و وزارت بهداشت موفق به کشف انبار دپوی ۵۴ میلیون دستکش لاتکس شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج،  حمید عسگری پور ، دادستان عمومی و انقلاب شهریار با اعلام کشف ۳۴۶ هزار دستکش لاتکس احتکار شده در این شهرستان اظهار کرد: در روز جاری تعداد ۳۴۶ هزار دستکش لاتکس که برای اتاق جراحی، بیمارستان‌ها و کادر درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد طی بازرسی از یک انبار تحت عنوان قاچاق و احتکار که از مصادیق اخلال در نظام اقتصادی کشور است کشف و متهم بازداشت شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهریار خاطرنشان کرد: دستکش‌های مکشوفه در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار می‌گیرد تا در میان مراکز درمانی توزیع شوند.

سازمان تعزیرات نیز همچنین اعلام کرده است: گشت مشترک تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران با همکاری نمایندگان سازمان صنعت و معدن و وزارت بهداشت موفق به کشف انبار دپوی ۵۴ میلیون دستکش لاتکس شده‌اند و با توجه به ضرورت عرضه فوری این کالا برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، محموله مکشوفه پس از صورت جلسه تحویل هیئت امنای ارزی معالجه بیماران وزارت بهداشت می‌شود و از سوی تعزیرات دستور توزیع محموله نیز صادر شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها