موج
کدخبر : ۳۲۱۱۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321102

سردار ظهیری:

رییس پلیس پیشگیری تهران با اشاره به دستگیری ۲۲ متهم در مورد احتکار اقلام پزشکی و سلامت محور گفت: برای این افراد پرونده‌ای تشکیل شده و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم به دادسرا منتقل شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج،  سردار کیوان ظهیری ، رییس پلیس پیشگیری تهران اظهار کرد:‌ از ابتدای شیوع ویروس کرونا در پایتخت مجموع اقدامات کلانتری ها در زمینه مبارزه با احتکار کالاهای سلامت محور و اقلام پزشکی تا روز جاری منجر به کشف ۲۰ میلیون و ۶۰۰ عدد انواع ماسک،  یک میلیون و ۱۷۷ هزار دستکش، ۸۶۲ هزار لیتر الکل ضد عفونی کننده، ۶ هزار و ۴۴۲ لیتر مواد ضد عفونی کننده و ۷۵۰۰ عداد ژل ضدعفونی کننده شده است.

وی با اشاره به دستگیری ۲۲ متهم در مورد احتکار اقلام پزشکی و سلامت محور ادامه داد: برای این افراد پرونده‌ای تشکیل شده و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم به دادسرا منتقل شده‌اند.

رییس پلیس پیشگیری تهران   تاکید کرد:‌ با توجه به اهمیت موضوع و نیاز شهروندان به دریافت اینگونه اقلام سلامت محور و بهداشتی، گشت‌های ویژه پلیسی در کلانتری‌ها توجیح و به آنها تاکید شده که رصد انبارها و محل‌های دپو احتکار شده را در دستور کار خود قرار دهند و با احتکار شده‌ها و پخش کننده‌های اقلام غیربهداشتی و تقلبی برخورد شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها