موج
کدخبر : ۳۲۰۱۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320173

صندوق بازنشستگی کشور اعلام کرد: جزئیات و اطلاعات مورد نیاز در خصوص طرح یاری به همراه سامانه اعتبارسنجی مشمولان در سایت صندوق بازنشستگی به نشانی cspf.ir در دسترس است.

به گزارش خبرگزاری موج،  صندوق بازنشستگی کشور  در اطلاعیه شماره یک طرح یاری (ارائه تسهیلات خرید کالا به بازنشستگان کشوری) تاکید کرد: جزئیات و اطلاعات مورد نیاز در خصوص طرح یاری به همراه سامانه اعتبارسنجی مشمولان در سایت صندوق بازنشستگی به نشانی cspf.ir در دسترس است.

در اطلاعیه شماره یک طرح یاری آمده است: بازنشستگان کشوری و وظیفه بگیران تک ورثه همسر پیش از مراجعه به فروشگاه‌های رفاه به سامانه اینترنتی بارگذاری شده در سایت صندوق بازنشستگی به نشانی cspf.ir با عنوان "طرح یاری" مراجعه و از وضعیت مشمول بودن خود آگاهی یابند. همچنین آخرین اطلاعات در خصوص طرح یاری در همین بخش قابل مشاهده است.

نکته حائز اهمیت اینکه، اطلاعات سامانه مشمولان طرح یاری براساس آخرین حقوق دریافتی در دی ماه ۹۸ تنظیم شده است و اطلاعات بهمن ماه به زودی به روزرسانی خواهد شد. بدیهی است امکان استفاده از تسهیلات طرح یاری برای این دسته از بازنشستگانی که به هر دلیل در دی ماه ۹۸ حقوق کمتر از ۱۲ میلیون ریال دریافت کرده‌اند، اما در بهمن ماه از این میزان بالاتر دریافت می کنند، فراهم خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    من از هفتم پیگیری کرده ام اما با توجه به به مشمول طرح بودن جوابی نگرفته ام فقط وعده بیهوده

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها