موج
کدخبر : ۳۲۰۱۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320125

جهانپور:

رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: از روز گذشته تا امروز تعداد فوت شدگان ناشی از ویروس کرونا به ۱۹ نفر افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری موج، کیانوش جهانپور، رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت در نشست خبری روزانه خود  درباره مبتلایان به ویروس کرونا اظهار کرد: از روز گذشته 44 مورد جدید به تعداد مبتلایان به کرونا افزایش یافته است.

وی ادامه داد: از روز گذشته تا امروز تعداد فوت شدگان ناشی از ویروس کرونا به 19 نفر افزایش یافته است.

جهانپور گفت: آمار تشخیص قطعی مبتلایان به کرونا به 139 نفر رسیده است که بیشترین تعداد مبتلایان در قم و بعد از آن گیلان است.

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت با اشاره به جزئیات مبتلایان در نقاط مختلف کشور گفت: 15 مورد جدید در قم، 9 مورد در گیلان، دو مورد در سیستان و بلوچستان، 4 مورد در تهران، یک نفر در استان مرکزی، سه نفر در خوزستان و یک نفر در کرمانشاه، یک نفر در اردبیل، یک نفر در مازندران، یک نفر در لرستان، دو نفر در فارس، دو نفر در کهگیلویه و بویراحمد، یک نفر در سمنان و یک نفر هم در هرمزگان از ظهر دیروز تا امروز ابتلایشان قطعی شده است.

وی با اشاره به اقدامات پیشگیرانه وزارت بهداشت یادآور شد: در هفت آزمایشگاه نمونه های مربوط به ویروس کرونا بررسی می شد که تا پایان هفته 15 آزمایشگاه در سراسر کشور نمونه های مربوط به کرونا را مورد آزمایش قرار خواهند داد و امیدواریم در هفته آینده 22 آزمایشگاه مرجع در سراسر کشور داشته باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها