موج
کدخبر : ۳۱۹۹۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319907

محسن هاشمی:

رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت:قرار نیست تورم ۴۰ درصدی داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج،  محسن هاشمی ، رییس شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره اقدامات امروز شورای شهر تهران اظهار کرد: اواخر سال باید موارد عوارضی که طبق قانون به عهده شوراست را تعیین و بررسی کنیم تا درآمدهایش در بودجه لحاظ شود.

وی افزود: از این رو امروز سه لایحه درخصوص‌عوارض را مورد بررسی قرار دادیم که اینها نتیجه اعتراضات هیات تطبیق فرمانداری به مصوبات گذشته شورا بود.

هاشمی در پاسخ به این سوال که اعتراضات هیات تطبیق به چه بود گفت: بعضاً فرمانداری به قانون عمل نمی کند و توصیه هایی می کند و اعتراض می کند و حرف از تغییر و اصلاح می زند.

وی ادامه داد: البته اگر مشکلی برای ما و مصوبه ایجاد نکند نظر فرمانداری را می پذیریم اما اگر ایرادی داشته باشد آن را قبول نکرده و بر مصوبه خودمان اصرار میکنیم.

رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در مورد بودجه و زمان بررسی آن نگرانی نداریم زیرا جلسات صبح و عصر برگزار خواهد شد تا قبل از پایان سال بودجه مصوب شده و برای اجرا ابلاغ شود.

وی در پاسخ به اقدامات شهرداری در مقابله با ویروس کرونا گفت: یک طرح دو فوریتی درباره کارهای شهرداری امضا شده است که احتمالا امروز در جلسه شورا به آن بررسی خواهد شد.

محسن هاشمی در پاسخ به این سوال که بودجه سال بعد ۲۵ درصد افزایش یافته آیا همه ان محقق خواهد شد یا خیر گفت: من امیدوارم که این مشکل ایجاد نشود و بتوانند کل بودجه سال بعد را محقق کنند ولی برخی از اعضا شورا نظرشان این بود که شاید نتوان همه بودجه را محقق کنند.

وی در پاسخ به این سوال که بودجه ۲۵ درصد افزایش یافته در حالی که مسوولین اقتصادی می گویند تورم سال بعد ۴۰ درصد خواهد بود گفت: اصلا چنین صحبتی مطرح نیست و قرار نیست تورم ۴۰ درصدی داشته باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها