موج
کدخبر : ۳۱۹۸۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319874

میرزایی:

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: تا نهم اسفند اطلاعات این افراد بررسی می‌شود و در صورتی که مشمول یارانه معیشتی بشوند از طریق پیامک به آنها اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، حسین میرزایی، سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی با اشاره به آغاز بررسی اطلاعات افراد معترض در سایت hemayat.mcls.gov.ir ، گفت: از روز گذشته بررسی اطلاعات توسط ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی آغاز شده است.

وی تصریح کرد: تا نهم اسفند اطلاعات این افراد بررسی می‌شود و در صورتی که مشمول یارانه معیشتی بشوند از طریق پیامک به آنها اعلام خواهد شد.

میرزایی گفت: لیست این افراد پس از بررسی اطلاعاتشان در اختیار سازمان برنامه و بودجه قرار خواهد گرفت و فرایند واریز یارانه حمایت معیشتی از طریق آنها انجام می‌شود.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی ادامه داد: چهارمین مرحله از یارانه حمایت معیشتی نیز دهم اسفند به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش که مرحله بعدی بررسی اعتراضات ثبت شده در سایت چه زمانی است، گفت: در خرداد و آذر سال آینده و دو نوبت اعتراضات ثبت شده بررسی می‌شود.

میرزایی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا متولدین نیز مشمول یارانه حمایت معیشتی می‌شوند، یا خیر، گفت: در صورتی که سرپرست خانوار مشمول یارانه باشد به نوزاد جدید هم یارانه تعلق می‌گیرد و در غیر این صورت یارانه به نوزاد جدید تعلق نمی‌گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
 • پاسخ

  خدا هدایتتون کنه
  من دوماه هست از سرپرستی پدرم جدا شدم و ازدواج کردم ، همچنین خانمم ولی هنوز تو سامانه معیشتی میزنه تحت سرپرستی پدرم هستم
  یارانه برام میریزن ولی معیشتی نه
  خب پدرم شاید از نظر شما تعلق نگیره من چه گناهی کردم که با اینکه نه خونه دارم نه ماشین به اسمم هست و حقوق هم ۲۸۰۰ میگیرم باز معیشتی نریختید
  هیچ راه و مسیری هم برای اعتراض قرار ندادید
  خب اینهمه ازدواج صورت میگیره تو ماه
  چرا اینقدر بیخیال و بی برنامه هستید

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها