موج
کدخبر : ۳۱۶۵۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316592

اسماعیلی:

سخنگوی قوه قضاییه درباره آخرین وضعیت پرونده روح الله زم گفت: برای این دادگاه به زودی وقت تعیین می‌شود. به غیر از متهم اصلی پنج نفر بازداشت هستند که هنوز برای آنها کیفرخواست صادر نشده است و شاید ظرف چند روز آینده کیفرخواست صادر شود.

به گزارش خبرگزاری موج، غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه امروز در نشست خبری خود با خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره آخرین وضعیت پرونده روح الله زم و اینکه چه تعداد متهم در این پرونده مطرح هستند؟ اظهار کرد: در این پرونده کیفرخواست صادر شده و به شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب ارجاع شده است. قبلاً هم در رابطه با این فرد در همین شعبه پرونده‌ای تشکیل شده بود. به موجب قانون باید به اتهامات این فرد در همین شعبه رسیدگی می‌شد. دادگاه هنوز تعیین وقت نشده و شاید امروز تعیین وقت بشود. فواصل قانونی باید بین ابلاغ و برگزاری دادگاه رعایت شود.

وی افزود: برای این دادگاه به زودی وقت تعیین می‌شود. به غیر از متهم اصلی پنج نفر بازداشت هستند که هنوز برای آنها کیفرخواست صادر نشده است و شاید ظرف چند روز آینده کیفرخواست صادر شود.

غلامحسین اسماعیلی ادامه داد: افراد زیادی دیگری در این پرونده مطرح هستند در رابطه با سایر افراد تحقیقات در حال انجام است. البته برخی افراد هم در جریان رسیدگی با خود اظهاری و ابراز ندامت ارتباطات خود با این شبکه را اعلام کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها