موج
کدخبر : ۳۱۶۳۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316390

حجت الاسلام درویشیان:

رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: تاکنون مورد خاصی در خصوص شیوع ویروس کرونا در کشور مشاهده نکرده‌ایم. ما اقدامات لازم را در این زمینه در مبادی ورودی ها انجام داده ایم.

به گزارش خبرگزاری موج،  حجت الاسلام درویشیان ، رییس سازمان بازرسی کل کشور در حاشیه مراسم افتتاح مجتمع ویژه جرایم اقتصادی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی در خصوص نصب دوربین حرارتی در برخی مبادی ورودی کشور برای جلوگیری از ورود ویروس کرونا با پیگیری سازمان بازرسی اظهار کرد: تاکنون مورد خاصی مشاهده نکرده‌ایم. ما اقدامات لازم را در این زمینه در مبادی ورودی ها انجام داده ایم.

وی در خصوص اقدامات سازمان بازرسی در زمینه بررسی وضعیت آلودگی هوا ، گفت: در رابطه با آن مواردی که قبلا گزارش کردیم پیشنهادهای مشخصی را ارائه کردیم و در حال پیگیری این پیشنهادات برای اجرا هستیم. همچنین جلسات متعددی با دستگاه‌های متولی برگزار و بعضی از پیشنهادت اجرا شده یا در حال اجرا است.

درویشیان افزود: برخی از پیشنهادات مثل اصلاح ناوگان حمل و نقل نیز زمانبر و نیاز به اعتبارات خیلی زیادی دارد، اما به طور مستمر در حال پیگیری هستیم و اگر کوتاهی تشخیص داده شود حتما برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در خصوص اقدامات انجام شده در مورد حوادث سیل در کشور گفت: گزارش سیل نهایی شده و تعدادی در زمینه تخلفات اداری به مراجع قضایی معرفی شده‌اند و پیشنهادات اصلاحی و اجرایی داشته است که پیگیر اجرای آن پیشنهادات هستیم.

درویشیان در خصوص اقدامات سازمان بازرسی در مورد بسته معیشتی نیز گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته، ۹۲ هزار خانوار کمیته امداد که محاسبه نشده بود، پیگیری، محاسبه و پرداخت شد و در حال حاضر به مورد مشابهی دست نیافته‌ایم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها