موج
کدخبر : ۳۱۵۰۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315015

گل محمدی خبر داد؛

دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر گفت: شرور معروف جنوب سیستان و بلوچستان در درگیری با سربازان گمنام امام زمان (عج) به هلاکت رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، محسن گل محمدی، دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر گفت: درپی دریافت گزارش سرقت مسلحانه توسط  شرور معروف جنوب سیستان و بلوچستان و پس از رصد سریع اطلاعاتی، سرانجام شرور مذکور که خود را به همراه اموال مسروقه در محاصره مأموران اداره اطلاعات ایرانشهر می‌دید به سمت مأموران تیراندازی کرد.

وی ادامه داد: مأموران اطلاعات ایرانشهر با استفاده از قانون بکارگیری سلاح این شرور سابقه‌دار را به هلاکت رساندند.

دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر گفت: این شرور معروف سوابق متعدد کیفری از جمله چندین فقره قتل، آدم ربایی، چندین فقره سرقت مسلحانه، حمله به خودروهای گشتی انتظامی شهرستان و شهادت مأموران انتظامی و زخمی کردن چند نفر از کارکنان انتظامی، شرارت‌های متعدد و ایجاد ناامنی در شهرستان‌های دلگان، بزمان، فنوج، بمپور و ایرانشهر را در پرونده خود دارد.

وی ضمن قدردانی از زحمات سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات ایرانشهر که خدمات ارزنده‌ای را تاکنون به جهت برقراری امنیت منطقه از خو نشان داده‌اند گفت: مبارزه جدی و قاطعانه با مخلان نظم و امنیت و اشرار در راستای تأمین احساس آرامش و آسایش شهروندان همچنان ادامه خواهد داشت.

گل محمدی بیان کرد: از این شرور معروف چندین قبضه سلاح جنگی، مهمات مربوطه و چندین نارنجک جنگی نیز کشف شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها